Kalo te lënda

Kategori: Showbiz

E lezetshme dhe seksi … (Foto)

Koleksioni i fotove seksi të ish-dashnores së futbollistit (Foto) Portali Goal.com ka postuar disa fotografi të Fanny Negueshas, ish-dashnores së futbollistit ‘problematik’, Mario Balotelli. Ja fotot:  

Selfiet seksi të vitit 2014 (Foto)

Falë disa prej “zhveshësve” të Instagramit, si Nicki Minaj, Kate Upton e Miley Cyrus, ne jemi në gjendje të sjellim disa “selfie” të cilat me gjasë ua kanë nxitur epshin […]

Shkëndije Mujaj zhvishet para…

Në llogarinë e saj në ‘Facebook’ ka shumë fotografi, por në to shihen shumë pak rroba. Është kjo bukuroshja Shkëndije Mujaj, e cila nuk po ka të ndalur.

Rita prezanton prindërit kosovarë(Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është parë pas realizimit të fotoesionit të fundit me prindërit e saj. Dihet që Rita është nga Kosova, dhe ajo është parë në një […]