Kalo te lënda

Është miliarder dhe nuk ia ndien për asgjë: U fejua me bukuroshen 46 vjet më të re se ai (Foto/Video)

euml-sht-euml-miliarder-dhe-nuk-ia-ndien-p-euml-r-asgj-euml-u-fejua-me-bukuroshen-46-vjet-m-euml-t-euml-re-se-ai-foto-video_hdPas një propozimi të papritur javën e kaluar, Gabi Grecko zyrtarizoi fejesën me Geoffry Edelstenin. Modelja 25 vjeçare është 46 vjet më e re se burri i saj miliarder

“Është e qartë se kemi diferencë të madhe në moshë, e kjo është e dhimbshme për mua, sepse unë kam dëshirë që Geoffry të jetë i shëndetshëm dhe të jetojë sa më shumë që të jetë e mundur”, ka thënë Grecko për Daily Mail Australia.

http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1132947.html http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1127560.html http://www.dailymail.co.uk/embed/video/1096305.html

“Është pak e frikshme”, ka shtuar ajo. “Më frikëson, sepse ky është një proces natyral dhe shpresoj se ai është një prej atyre që jetojnë deri në moshën 90 vjeçare. Më mërzit fakti se diferenca në moshë është shumë e madhe dhe se ne nuk kemi mundësi që të plakemi së bashku”. /Telegrafi/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: