Kalo te lënda

Kategori: Kronikë

E bronzta Era Istrefi

Hyri furishëm në tregun e muzikës vendore. U bë e famshme me stilin dhe bukurinë e saj. Në fillim më shumë e quanin motra e Nora Istrefit,

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Policia e Kosovës njofton se një mashkull ka kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalin e Prizrenit, pasi që i nejti kishte konsumuar preparate kimike për pastrim. Ndërkaq në raportin e spitalit […]

Aurela na sjellë foto sensuale (foto)

Bukuroshja seksi, Aurela Hoxha na vjen në verzionin që nuk e kemi parë asnjëherë. E njohur për stilin, elegancën dhe freskinë, dhe sidomos sensualitetin, Aurela ka postuar disa fotografi brenda […]