Kalo te lënda

Tri incidente zjarri brenda ditës

DSC_1193-700x465Tri raste të zjarreve kanë ndodhur brenda njëzetekatër orëve të fundit në Kosovë. 

Djegia e mobilierisë në Shkabaj të Obiliqit, një shtëpi në Bërnicë e Poshtme të Prishtinës dhe një shtëpi tjetër në Mitrovicë janë raportuar si incidente zjarri nga Policia e Kosovës, raporton Gazeta Tribuna.

Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale nuk është raportuar për persona të lënduar.

Policia e Kosovës është duke hetuar të tri rastet për të gjetur shkaktarët e zjarrit./Gazeta Tribuna/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: