Kalo te lënda

E zyrtarizon edhe Bayerni: Shaqiri i Interit (FOTO)

006Bayern Munich ka konfirmuar se Xherdan Shaqiri do t’i bashkohet Interit.
Faqja zyrtare e Bayern Munichut ka konfirmuar se Xherdan Shaqiri tani është lojtar i ri i Interit.

Faqja e klubit në rrjetin social Facebook njofton se bavarezët dhe zikaltërit kanë arritur marrëveshje dhe Shaqiri nesër do t’iu nënshtrohet testeve mjekësore në Milano.

“Faleminderit për kohën tënde në Bayern dhe gjitha të mirat në Itali!”, është porosia e klubit për Xherdanin.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: