Sémundja e Edes e sherueshme,mjafton vetem ndihma juaj.

(0)
Nëntor 13, 2019 • Lajme

Nepermes interneti mundeni me dhuruar donacion duke klikuar ketu Nepermes WESTERN UNION dergo per Besnik Loshi -Kosove Kontakto tlf +383 44777652 Eda Loshi, 5 vjeçare nga Prishtina, është diagnostifikuar me sëmundjen e rrallë gjenetike, SpinalMuscular Atrophy (SMA) SMN1 dhe SMN2. Kjo është një sëmundje gjenetike që shkakton çrregullim neuromuskular progresiv ku preken qelizat nervore që… Read More ›

Lajme »

Sémundja e Edes e sherueshme,mjafton vetem ndihma juaj.

(0)

Nepermes interneti mundeni me dhuruar donacion duke klikuar ketu Nepermes WESTERN UNION dergo per Besnik Loshi -Kosove Kontakto tlf +383 44777652 Eda Loshi, 5 vjeçare nga Prishtina, është diagnostifikuar me sëmundjen e rrallë gjenetike, SpinalMuscular Atrophy (SMA) SMN1 dhe SMN2. Kjo është një sëmundje gjenetike që shkakton çrregullim neuromuskular progresiv ku preken qelizat nervore që… Read More ›

Kronikë »

VDIQ DHE U VORROS NJE VAJZ E PANJOHUR NE PRISHTINE- KOSOVÉ

(0)

SHUMÉ PREKÉSE.MOS E LE PA E LEXUE Te nderuar FB. shok, shoqe, miq. Sot kam qen e AUTORIZUAR te vorrosi nje vajz te re 24 vjeqare. Historin e saj nuk e di, por kam qen qe nga e premtja shum e shqetsuar dhe e merzitur per vajzen e panjohur. Nje vajz e re para 2… Read More ›

Showbiz »

FILMI “KLITHMA” I KORAB LECAJT, FITON ÇMIMIN KRYESOR NË NORVEGJI

(0)

Filmi “Klithma” në regji të Korab Lecaj ka fituar çmimin kryesor “BEST SHORT FILM” ne edicionin e 7-të të West Nordic International Film Festival i cili mbahet tradicionalisht në Alesund të Norvegjisë. Filmi “Klithma” është përzgjedhur si më i miri nga juria ndërkombëtare e përbërë nga: -Stefan Uhrik, skenarist/dramaturg nga Çekia -Pal Kristian Lindseth, kritik… Read More ›