Kalo te lënda

Për tri orë, hargjon 13.000 euro për vodka

Nuk kanë thënë kot: Me kë rri, ashtu bëhesh. Tashmë Rita përfundimisht ka nis jetën e saj si personazh publik dhe me këtë rast edhe jetën e saj luksoze.

Por, Rita Ora duket se ka shumë energji, pasi që sot shfaqet shumë fresh derisa mbrëmë ka festuar deri në orët e para të mengjesit në Londër.

Madje ajo tashmë e ka filluar jetën luksoze pasi që siç njoftojnë mediat londineve, bukuroshja kosovare për vetëm tre orë sa ka qëndruar në një lokal nate ka hargjuar rreth 13.000 euro në pije.

Ajo ka prezantuar në disa televizione dhe klube të famshme të natës hitin e saj numër një, “How We Do (Party)”. Në momentin kur kjo këngë ka filluar të dëgjohet në klub, Rita ka dalë në shesh të vallëzimit për të shfaq disa lëvizje ‘të çmendura’ të saj.

Një burim tha: “Tavolina e Ritës ka qenë gjithmonë plot me pije. Ajo gjatë gjithë kohës ka pirë “Ciroc Vodka” dhe në pistë ishte shumë e zjarrtë”.

5 Comments »

 1. ato euro qi i ka hargjue ne votka ma milr u kan me ju ndihmue thmive te kosoves shum e lig u tregue 13000 euro per ni nat me i pi votka me shoqri jan shum shum shum….

  Pëlqejeni

 2. @musa
  Gusht 25, 2012 • 4:30 am

  ato euro qi i ka hargjue ne votka ma milr u kan me ju ndihmue thmive te kosoves shum e lig u tregue 13000 euro per ni nat me i pi votka me shoqri jan shum shum shum….

  Muso e keta politikuajt tone a shume po merziten per femij te kosoves a? Ajo ato pare i ka fitue jashte e i ka fitue vete me djerse a me shpine te saj, kurse keta lahperat ne kurriz te popullit.

  Pëlqejeni

 3. ooooooo politikanat ikan dal bacit prej dore,ska ma ata jon fshi me ka krejt ata tjeter nuk po kqyrin veq kush po ban pare ma shum edhe kush pi nxan femren ma sexi tjeter zdin sen mashum nuk dojn me dit bilem.po na kemi faj se kta hiq nakan gjet budal e kurr mos tna zhdrypin

  Pëlqejeni

 4. Eper Riten edhe qe ika fitu me njers qka don me than qajo asht pare hallall,se aj qe i fiton me hajni e me kurvni e me dallaver kurr fal mos i kofsha as qe du me ardh te dera se jo me tentu mem ndihmu diqka,nese nuk e ki paren hallall kurr mus tento kuj sen mi dhan me ngarku edhe at person,po nime le qe jon prish gjinja po jon ba per kerrpesha se spomun kush mi nal shumicen nuk po i perfshi krejt.E ti Rita me daden satmunesh pi,rrot banu mus mendo per kan se edhe per ty na kem faj se pota elmojm kimen

  Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: