Kalo te lënda

Edi Rama, një gotë verë me Boris Tadiç

Gjatë takimit të liderëve të Ballkanit në kuadër të mbledhjes së Partive Socialiste Europiane që u zhvillua dje në Bruksel kreu i PS-së, Edi Rama është fokusuar me ish presidentin serb Boris Tadiç, liderin e Partisë Demokratike, duke shijuar një gotë verë, raporton “Shqiptarja”.

Në tryezë ishin dhe Ranko Krivokapic, kryetari i parlamentit të malit të Zi dhe presidenti i Partisë Social demokrate të Malit të Zi, Martin Schulz, lideri socialist në parlamentin Europian, dhe kreu i PS-se Edi Rama.

2 Comments »

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: