Kalo te lënda

E bronzta Era Istrefi

eraHyri furishëm në tregun e muzikës vendore. U bë e famshme me stilin dhe bukurinë e saj. Në fillim më shumë e quanin motra e Nora Istrefit,

mirëpo shumë shpejtë ajo arriti ta krijoj personalitetin e saj.

Era me këngët e saj fitoj zemrat e shumë adhuruesve dhe jo vetëm kaq, ajo u bë njëra nga personazhet më të përfolura të show bizit vendor e deri në Amerikë.

Artistja që veçohet me stilin dhe kreativitetin e saj ka postuar së fundmi në rrjetin e saj social Instagram një fotografi në të cilën ajo vë në pah dhe më shumë shijen dhe veçantinë që ka në atë që bën, transmenton Gazeta Tribuna.

Era Istrefi aktualisht po shijon suksesin e baladës “13” që bëri buj mediatike në të gjitha trevat shqipfolëse./Gazeta Tribuna

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: