E lezetshme dhe seksi … (Foto)

auto_ma31420292338Koleksioni i fotove seksi të ish-dashnores së futbollistit (Foto)

Portali Goal.com ka postuar disa fotografi të Fanny Negueshas, ish-dashnores së futbollistit ‘problematik’, Mario Balotelli.

Ja fotot:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: