Kalo te lënda

Kategori: Showbiz

Tuna ndryshon pamjen (Foto)

Mësohet se do të jetë konkurrente në “show”-n e kërcimit që nis së shpejti. Zakonisht njihet për look-un e saj tepër ekstravagant,

Mis Zvicra, prijnë tri shqiptare (Foto)

Kush është favoriti për të fituar konkursin e bukurisë Mis Zvicra? Kjo është pyetja të cilën faqja zyrtare e organizatorëve ka bërë në Facebook. Dhe në sondazhin e krijuar nga […]