Kalo te lënda

Kim mbetet e mahnitshme (Foto)

fotoKim Kardashian është paraqitur me një stil mjaft të “veçantë” gjatë ditës së sotme në kryeqytetin e Francës, Paris.

33 vjeçarja ka vendosur që të veshet me ngjyrë të zezë, ndërsa për t’u dukur sa më seksi, rrobat e saj ishin të tejdukshme.

Natyrisht, Kimi vërtetoi shumë mirë se ka shije për modë, pasi mbi kishte të veshur një pallto të gjatë dhe shumë elegante,
Modelja ka qenë shumë e angazhuar gjatë kohëve të fundit, pasi është duke punuar shumë që ta mbajë në maje karrierën e saj mjaft të sukseshme.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: