Kalo te lënda

Mis Zvicra, prijnë tri shqiptare (Foto)

auto_misat1412342882-680x365_c

Kush është favoriti për të fituar konkursin e bukurisë Mis Zvicra? Kjo është pyetja të cilën faqja zyrtare e organizatorëve ka bërë në Facebook. Dhe në sondazhin e krijuar nga ata, në listë prijnë pikërisht tri shqiptare.

Janë ato Saranda Maliqi, Anita  Shala dhe Donika Krasniqi. Komptecioni do të mbahet me 14 dhjetorë të këtij viti. Deri atëherë votoni në këtë faqe për bukuroshet tona: Voto Ketu:

Donika Krasniqi:

Image
Anita Shala
Image
Saranda Maliqi

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: