Kalo te lënda

Bukuroshja që po ia kalon Kate Upton (Foto)

fotoModelja e njohur nga Venezuela, Jessica Pereira po tregon se është e lumtur si femër e lirë.

Bukuroshja 22-vjeçare, e cila më parë ishte me futbollistin e Zenitit,

Salomon Rondon ka bërë një set me fotografi, duke treguar format e trupit të saj perfekt.

Disa nga fotot e këtij seti fotografik, Jessica i ka shpërndarë në rrjetet sociale ku shihet tejet e lumtur, dhe natyrisht komentet nga fansat e saj ishin tejet të mira.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: