Kalo te lënda

Grabovci shuan shpresat e Bllokut: S’ka seancë pa marrëveshje

grabovci-shuan-shpresat-e-bllokut-s-rsquo-ka-seanc-euml-pa-marr-euml-veshje_hdIsh shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, prej më të zëshmëve dhe tashti deputeti i PDK-së Adem Grabovci ka thënë se Kuvendi i Kosovës nuk do të mblidhet pa pasur një marrëveshje politike për zgjedhjen e kreut të Kuvendit.

Adem Grabovci i ka thënë RTV21 se nuk do të ketë seancë pa një marrëveshje ndërmjet partive politike për zgjedhjen e kryeparlamentarit.

“Nuk do të ketë seancë pa marrëveshje! “ ka thënë Grabovci duke qartësuar kështu pozitën e kësaj partie.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: