Kalo te lënda

Publikohen fotot tërësishtë nudo të Rihannas (Foto 18+)

fotoSkandalit të vjedhjeve të fotografive nuk u shpëtoi as këngëtarja me famë botërore Rihanna. Asaj i janë vjedhur dhe publikuar më pas disa fotografi ku paraqitet tërësishtë e zhveshur.

Rihanna disa herë kishte bërë sete të guximshme me fotografi mirëpo asnjëherë nuk kishte shkuar kaq larg.

Ndërsa prej tani ajo nuk do të ketë më pas për të befasuar publikun pasi që gjithcka që pati, zyrtarisht i doli në shesh.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: