Kalo te lënda

Urim special për Bajram nga Vedati i Stupcave (Foto)

Aktori, regjisori dhe artisti i njohur i Stupcave, Vedat Bajrami, ka bërë një urim special për Kurban Bajram.urim-special-p-euml-r-bajram-nga-vedati-i-stupcave_hd

Në faqen e tij zyrtare

në Tëitter ka shkruar një postim urues për bajram ku në njëfarë mënyrë kritikohet mos themelimi i institucioneve.

Sipas Vedatit, që dy festa të bajramëve Kosova është pa qeveri.

“Oj Kosovë o shtet i ri, dy bajrama pa qeveri”, u shpreh Vedati në Twitter.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: