Kalo te lënda

Miranda vjen krejtësisht seksi (FOTO)

fotoModelja australiane, Miranda Kerr, ka mahnitur të gjithë ata që ishin pjesë e ‘Paris Fashion Week’.

Ajo befasoi ata me pamjen e saj të magjishme në këtë eveniment me fustanin e saj të tejdukshëm. Me dukjen e saj ajo ngjashëm ishte e paraqitur edhe në një revistë australiane, në të cilën kishte folur edhe për lidhjen me ish burrin e saj

I ka habitur të gjithë me pamjen e saj. E veshur me një fustan të zi me dantella, bukuroshja Miranda Kerr ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që ishin të pranishëm në ‘Paris Fashion Week’. Ajo është vlerësuar për guximin që e kishte marrë për paraqitjen e saj me këtë fustan të tejdukshëm i cili nxirrte në pah linjat e mrekullueshme trupore të modeles, duke lënë shumë pak vend për imagjinatë.

Përveç fustanit, modelja e ‘Victoria’s secret’ është veçuar edhe me fytyrën e saj engjëllore dhe më stilin e veçantë dhe të thjeshtë të flokëve. Nëna e tre fëmijëve është duke u shfaqur për herë të dytë me një pamje të tillë, pasi herën e parë ajo kishte pozuar për magazinën ‘Vouge Austrilian’ në tetor të vitit 2013.

Po ashtu, në këtë intervistë, Miranda kishe pranuar që është duke u ndarë nga burri i saj nga aktori Orlando Bloom. Ndonëse ishin të ndarë, dyshja Kerr dhe Bloom ishin parë duke e ledhatuar njëri-tjetrin në një ishull të Spanjës, por ishte aktori ai që e komentoi këtë gjë duke treguar që ata më nuk kanë asgjë mes vete dhe se janë vetëm miq të mirë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: