Kalo te lënda

Shqiptari që zbukuron Kim Kardashianin (Foto)

shqiptari-q-euml-zbukuron-kim-kardashianin-foto_hdMe forma bombastike seksi dhe me një fytyrë hyjnore, Kim Kardashian është shndërruar tashmë në një fenomen bukurie dhe sensualiteti.

Daljet e saj janë gjithmonë të kuruara deri në detaj, që nga koka deri te këmbët. Nëse për stilin e saj kujdesen shumë stilistë me emër, për make up-in e saj kujdeset vetëm një.

Djali i talentuar quhet Mario Dedivanovic, një make-up artist me prejardhje shqiptare nga Mali i Zi, i cili dje ka festuar ditëlindjen e tij.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka foto me modelet më të njohura dhe me motrat e famshme Kardashian.

Djali simpatik nuk nguron ta tregojë origjinën e tij, dhe në Instagram poston shprehje shqiptare dhe flamurin kuq e zi. Edhe fansat e tij të shumtë shpeshherë i shkruajnë atij “Të dua shumë” apo dhe shprehje të tjera. /Oranews/

 

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: