Kalo te lënda

Kallashi: Fitoj nga 2-3 mijë euro natën nga bakshishet (Foto +18)

kallashi-fitoj-nga-2-3-euro-nat-euml-n-nga-bakshishet-foto-18_hdU bë e njohur me pamjet e saj e sidomos për vallëzimin. Me këtë të fundit thotë se fiton shumë. Vajza e njohur me nofkën Kallashi foli për jetën dhe punën e saj së fundmi në Zone e Lirë,

Në emisionin “Zonë e Lirë” në televizionin “Klan” Kallashi ka vallëzuar dhe ka theksuar se në një natë fiton deri në 3 mijë euro.

Kallashi tha se marrëdhënie seksuale nuk kryen shpesh vetëm “3-4 herë në javë”.

http://tpc.googlesyndication.com/safeframe/1-0-0/html/container.html

Ajo foli për punën e saj duke thënë se klubi i saj në Prizren ‘Kobra City’ po i sjell shumë fitime. /Telegrafi/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: