Kalo te lënda

Tuna ndryshon pamjen (Foto)

fotoMësohet se do të jetë konkurrente në “show”-n e kërcimit që nis së shpejti.
Zakonisht njihet për look-un e saj tepër ekstravagant,

të cilin e kombinon padyshim me veshjen. Flasim për këngëtaren Altuna Sejdini, ose ndryshe Tuna.

Teksa mësohet se do të jetë së shpejti konkurrente në “Dancing with the Stars”, ajo është shfaqur në Instagram me një pamje të re, duke ndryshuar kështu ngjyrën e flokëve dhe stilin e tyre, në prag të fillimit të etapës vjeshtë/dimër të Fenix Tour 2, serisë së dytë të turneut të saj bashkë me Cozman.

Me prerje më të shkurtër, por me ngjyrë të graduar deri tek e gjelbërta e fortë ngjyrë Emeraldi, e karakterizon këtë ndryshim të Tunës. E këtë ndryshim e ka realizuar Armendi nga Vogue Hair, mik prej shumë vitesh i Tunës e këtë ajo nuk ka hezituar ta tregojë në Instagram.

Ndër të tjera mund të thuhet se Tuna ka marrë lëvdata edhe nga stilistë të huaj. Pasi vetë brendi i njohur botëror KTZ komentoi në instagramin e Tunës, për të komplimentuar ndryshimin në flokë e për të mësuar më shumë rreth tij. Këngëtarja këtë fakt nuk e ka shprehur dhe ka mbajtur modestinë, por miqtë e saj dhe njerëzit e afërt me të konfirmojnë këtë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: