Kalo te lënda

Adelina Ismaili shumë shpejt me këngë të re

foto3JVH6EUODiva e skenës muzikore shqipe Adelina Ismajli shumë shpejt do të vijë me këngë të re.

Kështu së paku ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’.

“Kënga ime më e re po vjen shumë shpejt. Do të jetë sikur realiteti kosovar i këtij momenti. Do të punohet me ndihmën e ndërkombëtarëve, do të këndohet për fitues të matur dhe humbës të çartur, do të jetë risi me plot festë, dhe do të jetë e mbushur me skena shumë hot” ishin fjalët e bukuroshes.

Ajo gjithashtu ka marrë edhe shumë komente nga fansat e saj të cilët me pa durim po e presin këngën e saj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: