Kalo te lënda

Kategori: Showbiz

Rrëzohet Rita Ora (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, e cila është pjesë e jurisë në “The Voice” që është duke u mbajtur në Angli, nuk ka kaluar edhe aq mirë mbrëmë. Ajo është rrëzuar […]

Godet Arta Bajrami (Foto)

Këngëtarja kosovare Arta Bajrami feston sot ditëlindjen. Me këtë rast, ajo ka postuar disa foto e veshur me një fustan të kuq, që e tregon shumë seksi dhe joshëse.  

Dorina ta bën dimrin verë (Foto)

Dorina Gegiçi është bukuroshja nga Shqipëria, e cila ushtron profesionin e modelës. Ajo është një nga fytyrat më të kërkuara të fotografëve të njohur nga Shqipëria.