Kalo te lënda

E pabesueshme! Vishet Kallashi (Foto)

e-pabesueshme-vishet-kallashi-foto_hdValltarja seksi, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ndonëse në fotografitë e saja me pak rroba në fokus janë të pasmet seksi dhe gjoksi i bukur, kësaj radhe Kallashi ka postuar me më shumë rroba, transmeton Telegrafi.

E veshur me të bardha dhe e kuruar deri në detaje, Kallashi shfaqet shumë sensuale dhe seksi. Komentet e fansave të saj kanë qenë të shumta duke e cilësuar edhe të parrezistueshme për linjat perfekte të trupit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: