Kalo te lënda

Enca kujdes, gjoksi gati të shpërthejë

46286f84c25248a5827291d0a313525e_XL

Këngëtarja simpatike, Enca Haxhia ka rritur temperaturat në rrjetet sociale, duke postuar foto provokuese.

Së fundi ajo ka postuar një foto ku reklamon gjoksin,

i cili është shtrënguar aq shumë sa të jep përshtypjen sikur don të shpërthejë. Fansat i saj të shumtë i kanë dhë komente të ndryshme, ndërsa këngëtarja ka qenë shumë aktive me mbrëmje në këto netë festive të Vitit të Ri.

Të kujtojmë se hiti i saj ‘A po t’pëlqen’ i dha një hov të madh famës së saj dhe u shëndrrua në senzacion të vitit që lamë pas./10minuta/

Enca Kujdes

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: