Kalo te lënda

Skandaloze: Nora Istrefi mashtron me foto në Instagram (Foto)

nora-istrefiNora Istrefi është njëra nga këngëtaret më seksi dhe më të përfolura të estradës sonë. Ajo si të gjithë të famshmit kur bëhet fjala tek rrjetet sociale është më se aktive.

As Nora Istrefi nuk e ka fare problem të ekspozoj hiret e saj superseksi, mirëpo çka po ndodh me këtë këngëtare ?!

Ajo deklaroj haptazi që është shtatzëne dhe po pret fëmiun e saj të parë me bashkëshortin e saj Robertin, por mediave nuk po ua mbush mendjen sepse në çdo fotografi dhe kudo që po shfaqet barku i Norës është ende i sheshtë. E ajo që ka tmerruar fansat e saj që ndjekin në Instagram është mashtrimi që iu bë atyre me fotografinë e fundit të saj. Nora ka postuar dy këmbë shumë seksi, e po del që nuk janë të sajat, transmeton Tribuna.

Këtë fotografi Nora e ka vjedhur nga Instagrami i një vajze të huaj të quajtur laura e që në këtë rrjet social mund ta gjeni si @lauryyye
Nora nuk mundi kësaj radhe t’i mashtroj fansat e saj !!/Gazeta Tribuna

10895444_683263691790845_407679668_n

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: