Kalo te lënda

Tash Linda Morina na “magjeps” me vallëzim oriental (Video)

fotoSigurisht se keni dëgjuar për Linda Morinën, “këngëtaren” që ju ka kënduar gati të gjithë politikanëve shqiptarë.

Ajo i ka kënduar Edi Ramës, Hashim Thaçit, Sali Berishës, Albin Kurtit, Isa Mustafës, Ramush Haradinajt, Behgjet Pacollit…

E kësaj radhe, Linda nuk nuk na “magjeps” me zërin dhe tekstet e saja, por me një vallëzim oriental. /Indeksonline/

https://

/>

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: