Kalo te lënda

Morena Taraku atraktive në kalendarin e vitit 2015 (Foto)

sKëngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku çdo ditë në faqet e saj sociale Instagram dhe Facebook sjell risi nga më të ndryshmet për fansat e saj, e të tillë ajo ka shumë.

Bukuroshja nga Prishtina,e cila është njëra nga vajzat më seksi në estradën dhe vendin tonë sot i ka gëzuar adhuruesit e saj, ngase ata mund ta kenë Morenën ngado me vete. Pasi që kjo e fundit përmes një
fotografie të postuar në Instagramin tregon se ajo është pjesë e një kalendari vjetor të vitit që hyri.
“A small calendar gift you can keep in your smart phone. Do not lose track with time.” ka shkruar ajo në Instagram.
Gjithsesi ajo si gjithnjë duket mjaftë atraktive në këtë kalendar./Tribuna

Morena

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: