Kalo te lënda

‘Miss BumBum’ rrezikoi t’i pritej këmba për të pasmet seksi (Foto)

miss%20bum%20bum%204

Një modele, e cila u rendit e dyta në konkursin e famshëm ‘Miss BumBum’ në Brazil ka rrëfyer dëmtimet e tmerrshme që ka pësuar trupi i saj për shkak të ndërhyrjeve plastike për të rimodeluar të pasmet.

Andressa Urach, 27 vjeçe ka kaluar një muaj të tërë në terapi intensive dhe rrezikoi të humbiste këmbën për shkak se mbushjet e silikonit i kishin dëmtuar seriozisht muskujt e këmbëve të saj çka i shkaktoi një infeksion mjaft të rëndë.

Imazhet tregojnë dëmtimet e rënda të pësuara në trupin e 27-vjeçares nga Brazili, vend që ka kaluar SHBA-të, duke u kthyer në kryeqytetin e ndërhyrjeve kozmetike në botë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: