Kalo te lënda

Reagon kryeministri Mustafa: Këto janë ministritë që i vizitova sot

fotoPas raportimit se kryeministri Isa Mustafa e ka vizituar në heshtje Ministrinë e Kthimit dhe ministrin Aleksandar Jabllanoviq, shefi i qeverisë e ka bërë terthorazi një sqarim në profilin e tij në Facebook.

“Sot gjatë ditës vizitova, në takime punuese, Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, Ministrinë e Drejtësisë, Ministrinë e Kthimit, Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit dhe Ministrinë e Diasporës. Biseduam për detyrat aktuale të cilat na presin në fillim të këtij viti. IM”, ka shkruar Mustafa. /Indeksonline/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: