Kalo te lënda

“Prive”e ‘çmend’ Remzie Osmanin (Video)

fotoKëngëtarja e muzikës popullore Remzie Osmani, ka rënë pre e kameres së fshehur të “Prive”-së, emisionit për showbiz në “Klan Kosova”.

Që kjo kamerë të realizohet, “Prive”-së i ka ndihmuar Hamza, djali i Remzies.

Shikoni se pse dhe si u vu këngëtarja në siklet.

https://

 

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: