Kalo te lënda

Drake në lidhje me motrën e Kim Kardashian

KENDALL-JENNERNjëra nga bukuroshet e familjes së njohur botërore Kardashian, motra e seks simbolit, Kim Kardashian po përfolet në media botërore që ka nis një lidhje të re dashurie.

Kendall po dyshohet që po takohet me rep artistin Drake. Këta të fundit janë parë të darkojnë së bashku menjeherë pasi që bukuroshja në fjalë u kthye nga disa ditë pushimi prej Dubait.

Drake, cilësohet si njëri nga meshkujt e njohur në botën e show bizit botëror, i cili ka pasur lidhje dashurie me femrat më të njohura në botë, njëra nga to ishte dhe Rihanna. Gjithsesi nëse Kendall dhe Drake kanë filluar një lidhje të vërtet kjo do të kuptohet ditëve në vijim.

Kendall Jenner është edhe modele. Këto janë disa nga fotografitë e saj./Tribuna

Kendall-Jenner-Nude

Kendall-Jenner-Sexy-in-Russell-James-Photoshoot-03-cr1410879038243-435x580

article-0-1A6CFA7C000005DC-850_306x560

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: