Kalo te lënda

Kategori: Showbiz

Kengetaret Vllezerit Agaj ne Norvegji(video)

>Kengetarët e minjohur per zerin dhe temperamentin e tyre keto ditë po qendrojnë në Norvegji.Kudo që performuan ata krijuan atmosferë te kendeshme ku te gjithë u ndan te knaqur.Kosovalb.com ju […]

Edhe Rita di të kërcejë seksi (Foto)

Këngëtarja Rita Ora gjatë ditës së djeshme u komentua për format e saj, të cilat i shfaqi në Ibiza teksa po pushonte me miqt e saj. Tani, artistja me prejardhje […]

Era Istrefi nuk ndalet (Foto/Video)

Këngëtarja me stilin më të veçantë në skenën muzikore Era Istrefi nuk e ka ndërmend të ndalet me koncerte. Ajo pasi performoj në Tiranë , tani u kthye në Kosovë […]