Kalo te lënda

Modelja e njohur mahnitet me Shqipërinë (Foto)

lara-690x431Lara Stone është modele e njohur botërore dhe ka qenë fytyrë e firmave të njohura, si Calvin Klein, Givenchy, Roberto Cavalli, Prada e të tjera.

Për momentin ajo është e angazhuar për firmën e njohur “L’Oreal Paris”, transmeton koha.net.

Stone duket shumë e entuziazmuar në vizitën e saj të tanishme në Shqipëri.

Në llogarinë e saj personale në Instagram, ajo ka postuar fotografi të Shqipërisë, duke promovuar flamurin shqiptar.

Fotografitë e saja të postuara mbajnë mbishkrimin “#AlbaniaMania”.

https://instagram.com/p/3dyb1Hq7nC/embed/captioned/?v=4

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: