Kimi vërtetë e ka b**** e madhe! (Foto)

fotoEQK5MFCAKim Kardashian me siguri i ka lënë me gojë hapur edhe paparacët në Nju Jork.

Ajo është paraqitur me një veshje të tejdukshme, ku ka nxjerrë në pah të pasmet e saja shpërthyese dhe të bujshme.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: