Kalo te lënda

Arben Gashi: LDK nuk ka kryesi

fotoAnëtari I LDK-së, Arben Gashi duke folur në Zonën B të Baton Haxhiut për zhvillimet e fundit tha se Lidhja Demokratike e Kosovës nuk ka kryesi.

“LDK nuk ka kryesi për momentin” u shpreh ai.

Ndër të tjera, Gashi tha se LDK-ja ka pasur zhvillime të ndryshme dhe qasja ndaj shoqërisë civile dhe mediave nuk ka qenë e duhur.

“LDK-ja ka pasur zhvillime interesante , kuvendi i fundit ka pasur zhvillime të çuditshme. “

“Mediat dhe shoqëria civile është dashur të trajtohen si partner e jo të përjashtohen”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: