Kalo te lënda

Ramadan Krasniqi ft Yllka Kuqi – Nje vit qe zemra u thye (Premierë)

foto1XXFBXRPMe 15 dhjetor lansuan këngën ‘Nje vit qe zemra u thye’ vetëm në verzionin audio.

Por, Ramadan Krasniqi dhe Yllka Kuqi sapo kanë lansuar edhe klipin e kësaj këngë.

Videoja është punuar nga produksioni muzikor ‘Max Production’. Teksti dhe muzika e këngës është punuar nga Valon Biba ndërsa aranzhimi është bërë nga Virusi.

Në këtë klip Yllka vjen me lookin e ri ndërsa për veshjet e saj është përkujdesur Valdrin Sahiti.

Më poshtë keni dhe likun e këngës
https://

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: