Kalo te lënda

Edhe Rita di të kërcejë seksi (Foto)

Këngëtarja Rita Ora gjatë ditës së djeshme u komentua për format e saj, të cilat i shfaqi në Ibiza teksa po pushonte me miqt e saj.RitaOra

Tani, artistja me prejardhje shqiptare, ka publikuar një video ku përsëri shfaqë hiret e saj dhe tregon se edhe ajo di të bëj lëvizje seksi, transmeton Telegrafi.

Rita në këtë video shihet teksa vallëzon në ambiente shtëpie dhe dridhë të pasmet.

Kujtojmë se dueti i saj i paralajmëruar me këngëtarin e njohur amerikan Chris Brown, do të publikohet me datë 7 gusht dhe mbanë titullin “Body on me”. /Telegrafi/

https://instagram.com/p/5_QTLlxs2M/embed/captioned/?v=4

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: