Kalo te lënda

Ka apo jo Luana të dashur kosovar? Përgjigjet këngëtarja

luanaPrej kohësh Luana Vjollca merr dhurata të ndryshme dhe lule nga një fans i saj. Shumë aludojnë se ajo ka një të dashur në Kosovë ku dhe është parë shpesh.

Por Luana vetë i mohon këto zëra duke thënë se nuk ka një të dashur nga Kosova.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: