Kalo te lënda

Dëshmia ku është plagosur Noizy, ja arma e cila u përdor gjatë përleshjes (Foto+Video)

Indeksonline ka siguruar foto-dëshmi të përljeshje së sotme ndërmjet reperëve nga Shqipëria, respektivisht Noizyt dhe Cozman.

Pas kësaj përleshje, Noizy është dërguar në QKUK ku është trajtuar nga mjekët kujdestar. Sic shihet në foto të siguruar nga “Indeksonline”, atij i ka mbetur një plumb në pjesën e pasme të trupit.

Ndërkaq arma e cila është përdorur në këtë përleshje, ishte e tipit 6.35 /Indeksonline1b

1c

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: