Kalo te lënda

Klipi i Norës përsëri në Youtube (Video)

foto7Q499W3Q“Bamboleo” është klipi më i ri i këngëtares Nora Istrefit i cili u lanësua disa ditë më vonë mbas lindjes së vajzës .

Por ky projekt i Norës nuk zgjati shumë dhe u fshij nga Youtube.

Fansat e saj nuk arritën shumë ta shijojn këtë këngë por ata nga sot mund të argëtohen me këngën ritmike që ka sjellur ajo në prag të verës./Indeksonline/

https://

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: