Kalo te lënda

Kengetaret Vllezerit Agaj ne Norvegji(video)

>agajKengetarët e minjohur per zerin dhe temperamentin e tyre keto ditë po qendrojnë në Norvegji.Kudo që performuan ata krijuan atmosferë te kendeshme ku te gjithë u ndan te knaqur.Kosovalb.com ju sjell video ekskluzive nga keto mbremje te pa harruara permergaten shqiptare ketu ne Norvegji

Per me shumë video kliko ketu

This is the head of your page
Example HTML page

http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
google_ad_client: “ca-pub-123456789”,
enable_page_level_ads: true
});

This is the body of your page.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: