Kalo te lënda

Pse Arian Çani s’guxoi ta puthte Kallashin? (Foto)

Paraqitja e valltares dhe këngëtares tashmë të njohur dhe shumë të diskutuar me emrin Kallashi në emisionin “Zona e lirë” zgjoi kërshëri e interesim të madh,aq sa intervista me të,auto_kall11412455977-680x365_c

nga Arian Çani, zgjati më shumë se një orë.

Ai vazhdimisht gjatë intervistës me valltaren, ndjekësve të këtij emisioni informonte ,se celulari i tij do të pëlcasë nga mesazhet që i merrte nga qytetarët e shumë vendeve ,duke u interesuar edhe më shumë për Kallashin teksa i shtronin gjithfarë pyetjesh e kërkesash.

Image

Një nga pyetjet e shpeshta nga dërguesit e mesazheve ishte –“Pse Arian nuk po e puthë Kallashin”, “Puthe Arian Kallashin”. Ashtu siç jemi mësuar Arianin se,të rralla kalojnë bashkëbisedueset pa i puthur ai , Kallashin s’mundi për ta puthur duke ua bërë me dije opinionit, se – Kallashi ka ardhur me frajer eeeej…

Më këtë sikur donte të tregonte se nuk e kishte “guximin” për një gjë të tillë. Me këtë rast shumëkushi bëri pyetje : Pse Ariani s’guxoi ta puthte Kallashin?

Image

Përndryshe, Kallashi ,e cila qysh në intervistën e parë për media të dhënë revistës “Kosovarja”, ka treguar dhe nuk e ka fshehur emrin e saj të vërtetë. Atëherë na e zbuloi se emri i saj është – Donjeta Kosumi dhe se është nga Ferizaji. Poashtu,në atë intervistë na pat zbuluar ,se ajo ka bashkëpunuar me shumë këngëtarë të estradës sonë duke marrë pjesë me vallëzim në klipet e shumta. Dhe hiç më pak se mbi 20 videoklipe derisa vendosi që ta realizojë vetë një klip me këngën”Plas”,e cila u mirëprite nga publiku.

Kjo edhe e bëri Kallashin që të merret edhe me muzikë,çka në kohën e fundit është duke përgatitur një projekt të ri ,për të cilin siç e ka zakon ajo të thotë : do të jetë shumë surprizë . /Kosovarja /

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: