Kalo te lënda

Bahtiri: Kam fituar kundër Hashim Thaçit, Kadri Veselit dhe Bajram Rexhepit

fotoKryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, thotë se Mitrovica në të kaluarën nuk është udhëhequr nga “koka e kryetarit të komunës” por “nga kokat tjera”. Ai ka thënë se edhe ish kryetari edhe njerëzit pranë tij që kanë qenë, duhet të shkojnë në burg.
Ai në emisionin “Puls” të KTV’së, thotë se në garë për Mitrovicën nuk ka qenë me Avni Kastratin.

Thotë se “i ka mundur Thaçin, Rexhepin dhe Veselin.

“Njerëzit që e kanë udhëhequr komunën, nuk e ka udhëhequr atë më kokën e vet, por me kokën e dikujt tjetër. Është udhëhequr nga njerëzit jashtë Mitrovicës. Këtë e dinë të gjithë qytetarët e Mitrovicës”, ka thënë ai në emisionin Puls të KTV’së.

“I kam mujtë që të tre, Hashim Thaçin, Bajram Rexhepin dhe Kadri Veselin”, ka thënë Bahtiri.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: