Kalo te lënda

E Edhe Angela Martini komenton takimin teatral të Ramës dhe Vuçiç

562X315998709_000Ne një status në rrjetin social facebook, modelja Angela Martini ka shprehur mendimin e saj për takimin mes kryeministrave Rama-Vuçiç.

Angela shkruan në anglisht se kur ka parë në televizor konferencën për shtyp, arriti të dallonte qartë se kush nga të dy Kryeministrat kishte të drejtë, ishte i ftohtë dhe i sigurt, për të veçuar tjetrin , në panik dhe duke u munduar të mbrojë të pavertetën.

 

Modelja shqiptare e cila njihet më shumë për fotot e saj nudo nëpër rrjetet sociale dhe revista të ndryshme  kësaj herë shprehu mendimin e saj edhe për politikën.

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: