Kalo te lënda

Selfiet seksi të vitit 2014 (Foto)

selfiet-seksi-t-euml-vitit-2014-foto_2_2_2_hdFalë disa prej “zhveshësve” të Instagramit, si Nicki Minaj, Kate Upton e Miley Cyrus, ne jemi në gjendje të sjellim disa “selfie” të cilat me gjasë ua kanë nxitur epshin gjatë vitit të lamë prapa.

Rihanna thjesht nuk mund të fshehë thimthat e gjoksit apo vithet seksi nga syri i publikut, derisa fotografitë e saj gjithmonë mbledhin me qindra mijëra pëlqime dhe komete.

Yjet tjera si Kim Kardashian, Selena Gomez, Naya Rivera, janë yjet e plazhit, që tregojnë vlerat e tyre duke pozuar nën bikini.

Veç tyre, ishin edhe Beyonce, Lady Gaga dhe Nicky Minaj që u shfaqën krejtësisht topless në internet.

Jo vetëm femrat kanë treguar zonat më intime këtë vit. Aty ishin edhe Justin Bieber, Zac Efron e James Franco që treguan gjokset apo edhe diçka më shumë.

Në foto-galerinë në vazhdim Telegrafi ka përmbledhur disa prej fotografive më seksi të Instagramit.

Rihanna është zhveshur krejtësisht në pjesën e poshtme, në këtë “selfie” po thuajse krejtësisht lakuriqe.


Ajo po ashtu tregoi gjoksin në një postim tjetër në Instagram, derisa bëhej gati për një performancë të saj. Fotografitë lakuriqe të Rihannas kanë qenë të shumta këtë vit.

Edhe pse rrallë shfaqet e zhveshur në mediat sociale, kurdo që kjo ndodh Selena Gomez bombardohet nga fansat e saj.

Nicki Minaj shumë herë gjatë këtij viti ka nxjerrë në pah “vlerat” e saj, përfshirë edhe këtë “selfie” ku ajo tregon gjoksin duke mbuluar vetëm thimthat. Edhe vithet e saj janë bërë referencë, falë postimeve si fotografia më poshtë.

Madonna ka mbase “selfien” më JO-seksi të vitit, e që nuk ka si të mos përshihet këtu. Ajo tregoi gjoksin, por edhe leshin e saj nën sqetulla në këtë selfie.

Lauren Goodger ishte një prej entuziasteve të selfieve. Në këtë foto ajo tregon shumëçka, përfshirë gjoksin e saj të bujshëm.

Jodie Marsh bëri një selfie lakuriqe në shtrat, pasi përcjellësit e saj në Instagram i thanë yllit televiziv se po bëhen e mërzitshme.

Edhe pse jo në ekstremet e mundshme, edhe Beyonce nuk e ka lënë pa zhveshur. Kjo është një prej bikini-selfieve që ajo ka realizuar gjatë pushimeve ët saj familjare.


Candice Swanepoel tregon se pse ajo është një prej engjëjve të markës Victoria’s Secret.

Miley Cyrus ka arritur ekstremet gjatë këtij viti, duke dalë lakuriqe jo vetëm në fotografi, video apo koncerte. Ajo tash del edhe rrugëve vetëm me thimtha të mbuluara…

Kim Kardashian nuk mungon në listën e selfieve më seksi të vitit. Ajo realizoi këtë foto gjatë pushimeve të këtij viti, duke treguar se pse është aq e famshme.

Lady Gaga mund të ketë realizuar “selfien” më seksi të vitit, duke marrë parasysh se ajo ishte krejtësisht lakuriqe në këtë foto.

As Rita Ora nuk i ka rezistuar pozave provokuese dhe postimeve të tyre në rrjetet sociale. Kjo foto është realizuar gjatë pushimeve të saj në Dubai, ku ajo duket e shtrirë në plazh duke treguar linjat e saj të përkryera, dhe gjoksin që bie shumë në sy.

Justin Bieber riktheu një numër fansesh me këtë foto, ku shfaq muskujt e tij pas stërvitjeve në palestër. Ai po ashtu u zhvesh në New York Fashion Week, duke lënë me gojë të hapur Rita Orën…

James Franco shkoi edhe më thellë me këtë selfie…

Carlos Pena për pak sa nuk shkoi edhe pak më poshtë, për të treguar gjithçka çfarë ka për të treguar.

Liam Payne ishte kulmi në mesin e selfieve të meshkujve. Kjo nuk do shumë koment…

 

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: