Kalo te lënda

Rita prezanton prindërit kosovarë(Foto)

a27-630x360-680x365_cKëngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është parë pas realizimit të fotoesionit të fundit me prindërit e saj.
Dihet që Rita është nga Kosova, dhe ajo është parë në një fotografi me babain dhe të ëmën e saj, që e lidhin atë me vendin tonë.

Rita ka realizuar një sesion mjaft hot së fundmi, ku është shfaqur me një trup atraktiv, teksa aty duket të kenë qenë edhe prindërit.

Ndryshe, më shpesh se Rita, prindërit e saj vijnë çdo verë në Kosovë dhe ata shihen shpesh në lokalet e frekuentuara të qytetit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: