Kalo te lënda

“Zogu” i Anxhelës ju përgjigjet në telefon (Foto)

fotoModelja shqiptare Anxhela Martini ka realizuar një set fotografik me disa foto të nehta me fotografin Artan Korenica.

Modelja seksi e veshur me bikini dhe një fustan të stiluar nga Ardi Asllani është vendosur në një lokal të njohur në Tiranë “Radio” ku e ka pushtuar vendin me sharmin e saj. Anxhela është bërë pjesë e revistës zviceriane “Sette”.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: