Kalo te lënda

Kjo është e dashura seksi e Bekim Balajt (FOTO)

balaj-1Einxhi Shkira është prezantuese e njohur në Shqipëri dhe njëherit femra që i ka vjedhur zemrën futbollistit të njohur Bekim Balaj.
Lidhja e tyre u zbulua pas pushimit luksoz që realizuan së bashku në Jamaica si çift.
Ne ju sjellim Einxhin në një version të nxehtë, ndërsa mund të konstatohet se është femra më seksi shqiptare për momentin.
Përndryshe Balaj, ishte golashënuesi i vetëm i fitores së Shqipërisë ndaj Portugalisë së Ronaldos në udhëtim.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: