Kalo te lënda

Rita Ora, performancë e veçantë me veshje të viteve 1920-të (Foto)

auto_rita-ora11420325234E guximshme në zgjedhje, me një fustan të shkurtër dhe zbukurime ari, ajo është paraqitur shumë joshëse në prag të festës së Vitit të Ri,

duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Biondja 24- vjeçare ka performuar në skenë me një fustan, i cili i nxirrte në pah format e hijshme dhe e bënte të dukej rrëzëllitëse.

Rita Ora kësaj here i ka befasuar të gjithë duke zgjedhur të vishet në stilin e viteve 1920-të.

Image
Image
Image
Image
Image

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: